9 thoughts on “ The Dics, Ida Rojani, Ita Sitompul, Nenny Triana - Tjinta Palsu (Vinyl, LP) ”

  1. Ne takimin e par me permaltretimoj ndoshta vetem pse isha jetime pa babë, E urreja gjdo gje ne kte bote gjithqka i kam ber vetes vetem se – Jam nje vajzë 21 vjecare.
  2. Një nga kanalet më të ndjekura në Tring është padyshim Tring Action. Të gjithë adhuruesit e filmave aksion dhe thriller janë çdo ditë të gozhduar përpara këtij ekrani, për të ndjekur premierat më të fundit.
  3. Jul 05,  · Report TV - Valentina Leskaj: Nuk kandidoj për deputete. U lë vendin të rinjve.
  4. “Imbierek dak li kontinwament jiftakar fil-biża’ tal-Ġehenna u jfittex bid-dmugħ u t-tnehid jindem sinċerament fil-Mulej, biex jinħeles mill-hemm il-kbir. San Efrem tas-Sirja Verament li l-vera ndiema għandha tkun li jien offendejt lil Alla bi ħtijieti. Biss, ukoll il-biża’ tal-infern għal dejjem, għandu jżommni milli nagħmel id-dnub.
  5. Da, da, konacno novi post. Vratila sam se pre nekoliko dana ali jos uvek ne stizem da se naspavam i odmorim. Ali ne zalim se. Inace kad god se vratim kuci imam blagi napad histerije jer sam ubedjena da je putovanje moglo da potrajalo malo duze.
  6. Një nënë, bebja e së cilës vdiq pasi e ushqeu me gji, ka alarmuar nënat e tjera që të mos përsëritet një gjë e tillë. “Kam dashur gjithmonë ta shpërndajë me të tjerët se çfarë më ka ndodhur, por jam frikësuar nga paragjykimet”, thotë Jillian Johnson, djali i të cilës tani do .
  7. Reperja shumë e dashur për publikun Tayna prej një viti tashmë po bën bujë në vendin tonë me super hitet që ka publikuar Tayna është larguar prej dy ditësh në New York ku dhe së fundmi u zbulua se ka shkuar atje për të.
  8. Kjo eshte nje permbledhje e disa toponimeve te fshatit Tragjas. Toponime kryesore të fshatit janë vendosur me kuptimin apo prejardhjen e emërtimit përkatës. Në përzgjedhjen e zbërthimin e këtyre to.
  9. Të ngjashme. Lëngu i bamjes kundër diabetit, kolesterolit dhe sëmundjeve të veshkave; Angli/Ndërtohet monumenti me vlerë 3,2 milionë paundë në nder të stafit mjekësor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *